Dzień 8 - niedziela, 1.07.2018

Ósmy dzień obozu rozpoczęliśmy europejską muzyką. Po śniadaniu zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia drużyn, gromad, kadry oraz przygotowaliśmy się do Mszy Świętej.

Po obiedzie braliśmy udział w grze terenowej "Na językach", gdzie poznaliśmy nowe zwroty w innych językach. Po grze przygotowywaliśmy występy na wieczorną Eurowizję, a w między czasie wzięlismy udział w Eurepejskim quizie o państwach.

W czasie prezentacji drużyn na Eurowizji odbyły się też występy indywidualne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Najbardziej wyróżnione harcerski, harcerze i zuchy otrzymały nagrody. Dzień minął bardzo szybko i intensywnie. Jeszcze dokładniej poznaliśmy kontynent na którym mieszkamy.

pwd. Sylwia Grabek

Kolorowy świat (foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, ćwik Tomek Kadela, sam. hm. Marcin Homel)