Dzień 9 - poniedziałek, 2.07.2018

Dzisiejszy poranek okazał się pierwszym z deszczowych. Po śniadaniu rozpoczęły się chrzty obozowe. Najpierw podzieliliśmy się na dwie grupy: chrzczonych, którzy wybrali się na polanę śpiewać i pląsać oraz reszty uczestników, którzy przygotowali obozowisko do chrztów.

Po powrocie chrzczonych i pełnym wrażeń czasie na bazie wybraliśmy się na plażę, aby dokończyć ceremonię chrztów nadaniem imion przez Neptuna.

Po obiedzie drużynami wybraliśmy się na miasto oraz odpoczywaliśmy w namiotach. Podczas apelu doszło do rozdania certyfikatów chrztu. Natomiast członkinie kadry obozu musiały udowodnić, że na nie zasługują. Po wieczornym apelu odbyła się dyskoteka pełna wrażeń i tańców.

Dzień zakończyliśmy pełni optymizmu po minionych zabawach.

sam. Emilia Gwóźdź

Kolorowy świat (foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, ćwik Tomek Kadela, sam. hm. Marcin Homel, sam. Patrycja Kudela)