Dzień 10 - wtorek, 3.07.2018

Za nami kolejny, dziesiąty dzień obozowania. Dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do Darłowa! Wszyscy podekscytowani dostaliśmy do naszego pierwszego przystanku - Leonardi, czyli raju dla osób lubiących zabawę połączoną z logicznym myśleniem.

Zuchy oraz harcerze mogli zagrać w nietypowe gry wykonane w większości z drewna. Dla niektórych dużym zaskoczeniem był brak elektroniki! Wszyscy świetnie bawili się rozwiązując labirynty czy strzelając z kuszy. Poznali wiele nietypowych rozwiązań zastosowanych w grach.

Po aktywnie spędzonym czasie przyszedł moment odpoczynku, długo wyczekiwany rejs statkiem "Unicus?. Na pokładzie panowała wspaniała atmosfera. Płynęliśmy podziwiając widoki i śpiewając harcerskie piosenki -  Hufiec Ziemi Wadowickiej zawładnął statkiem!

Po wycieczce i obiadokolacji wspólnie oglądaliśmy zdjęcia oraz filmiki z naszego pobytu w Unieściu. Jesteśmy gotowi na następny dzień!

pwd. Anna Kałuża

Kolorowy świat (foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, ćwik Tomek Kadela, hm. Marcin Homel)