Dzień 11 - środa, 4.07.2018

Jedenasty dzień obozu to wielkie igrzyska olimpijskie! Zaczęliśmy defiladą drużyn oraz uroczystym odpaleniem znicza olimpijskiego. Następnie wszyscy podekscytowani ruszyli na pierwszą część zawodów. Odbyła się ona na plaży, a dyscypliny, w których rywalizowali uczestnicy, to m.in. rzut do celu, skok w dal, pływanie i bieg na czas.

Następnie, pełni sił dostarczonych nam po obiedzie, wyruszyliśmy na kolejną część olimpiady! Czekały na nas nietypowe, ale bardzo ciekawe konkurencje: wspinaczka na czas i wyścigi gokardów.

Nie zabrakło też sportów drużynowych, takich jak siatkówka oraz piłka nożna.

Po apelu nadeszła najlepsza część dnia - dekorowanie medalami i pamiątkowe zdjęcia!

phm. Krzysztof Brandys

Kolorowy świat (foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, ćwik Tomek Kadela, hm. Marcin Homel, ks. Zbigniew Budek)